Диспенсери (розмотувачі) для скотча

skotchshirDSCN40442DSCN40592

Диспенсери (розмотчики) для скотча - оснастка для роботи зі скотчем при упаковці товарів і вантажів. Розмотчики (диспенсери) прості й зручні, значно спрощують і прискорюють процес упаковки - розмотування, наклейка і відрізка скотча здійснюється одним простим рухом.

Використання ручних розмотчиків скотча дає можливість максимально підвищити продуктивність праці при мінімальних матеріальних витратах при ручній упаковці.

Розмотувачі для скотча виготовляються з пластика та металу. Корпус диспенсера виготовляється з металу, це забезпечує надійність і міцність ручного обладнання. Рукоятку диспенсера роблять пластмасовою, щоб полегшити його вагу. У корпус розмотувача вбудована механічна система, яка контролює натяг стрічки. Гумовий ролик контролює щільність приклеювання скотча до поверхні упаковки. Крім того, в диспенсері знаходиться пластина для«розгладження» стрічки і спеціальний ніж для обрізання скотча. Вся ця нескладна конструкція забезпечує зручність пакування товару скотчем.

Існують різні види диспенсерів, але найбільш часто застосовуються:
• диспенсер для скотча шириною 45 - 48 мм;
• диспенсер для скотча шириною 72 мм.

Переваги використання диспенсера для скотча очевидні:
економія часу - ручний диспенсер дозволяє швидко розмотати стрічку і легко відрізати;
економія скотча - завдяки диспенсеру ви відміряєте і відрізаєте рівно стільки, скільки потрібно;
акуратність - за допомогою диспенсера наклеїти пакувальний скотч рівно і без складок або бульбашок стає набагато простіше.

 

Супутні пакувальні матеріали:
        • Скотч пакувальний.

Дивіться інші групи наших товарів:
        • Блістерна упаковка для харчових продуктів;
        • Вакуумне обладнання;
        • Стрічкообв'язувальне обладнання.