Транспортери стрічкові

image171 20
image171 21
image171 22

СКЛАД КОНВЕЄРА

Конвеєр стрічковий модульний складається з рами, провідного барабана, веденого барабана, приводу, стрічки пластикової модульної виробництва HABASIT (Австрія). Конвеєри можуть бути прямі, поворотні, з гребінцями.

Ведучий барабан кріпиться на рамі на опорах. В опорах встановлені підшипникові вузли. У підшипникових вузлах встановлені закриті підшипники. Мастило, закладене в підшипник, забезпечує працездатність підшипника на весь термін його роботи. Ведучий барабан приводиться в рух від приводу, що представляє собою мотор-редуктор. Мотор-редуктор змонтований безпосередньо на приводному блоці. Приводний блок відрегульований і встановлений на заводі-виробнику по стрічці модульної, забезпечуючи рівний хід стрічки, без сходу стрічки з барабана. Ведений барабан кріпиться на опорах, які мають можливість натягу і регулювання стрічки модульної. У підшипникових вузлах веденого блоку так само встановлені закриті підшипники. Мастило, закладене в підшипник, забезпечує працездатність підшипника на весь термін його роботи. На обвідному валу встановлені закриті підшипники. Мастило, закладене в підшипник, забезпечує працездатність підшипника на весь термін його роботи.

Конвеєр комплектується шафою управління, на якому розташовані кнопки «Пуск» і «Стоп», на внутрішній панелі пульта управління встановлений перетворювач частоти.

image171 23image171 24


Дивіться інші групи наших товарів:
        • Підлогові запайщики;
        • Термозбіжне обладнання для ПЕТ плівки;
        • МПО - Т «Кокон».